Tripaesthetic

Tripaesthetic Ankara

Tripaesthetic is specialized in hair implant. Founded in 2020, this ISO 9001:2008, ISHRS certified clinic is located in Ankara, Turkey. See customer reviews, before and after photos and ask for the price of surgery abroad. Fill out the form for a free pre-diagnosis. Quick response.

Tripaesthetic, Ankara, Turkey

Dr. Muhammet Ozgehan from Tripaesthetic has been working in the field of hair transplantation and hair loss treatment since 2002. He has worked in Diskapi EAH and Hacettepe University, he was the general secretary of Hacettepe University and the general manager of Hacettepe Teknokent. Tripaesthetic was established in 2014 in 40 countries with more than 10000 patients who requested hair transplantation.

He received training in robotic surgery at the University of Strasbourg in France (IRCAD). He has published numerous articles and poster presentations on hair diseases and hair transplant surgery. He now continues to diagnose and treat hair diseases in his own clinic under the brand name Tripaesthetic , Micro Surgery FUE , FUT and DHI hair transplantation Applications.


Clinic specialty:

Hair Implant
Hair Transplant

Services +

Cafeteria
Free Wifi
Hotel reservation
Rooms with PRM access
Parking
Telephone in the room
Translation services
TV in the room


City: Ankara – Country: Turkey – Founded in 2020
Acreditation: ISO 9001:2008, ISHRS – Language(s) Spoken: Arabic, English, Persian, Turkish


Reviews of Ankara Saç Ekimi (Tripaesthetic)

Çetin Bozkurt
Çetin Bozkurt
08:55 17 Oct 21
Gayet başarılı bir operasyonla saçlarımı ektirdim doğal görüntülü acısız Saç ekimi için Muhammet hocayı tavsiye ederim.isteyene özelden eskisi yenisi şeklinde foto atabilirim.
Senai DİNÇ
Senai DİNÇ
16:55 15 Aug 21
Çok güzel ve ilgililer sac ekiminde ..sagolsunlar ama ekimden sonra adamlar da sıfır ilgi...sacima bakmadı bile ya....prp de her gittiğimde bi kez bile gelip başıma dokunmadı ve bakmadı.. Başımın ARKA kismi degil..tepe kısmı çok seyrek yapıldı...saçlar çıktıktan sonra bunu farkediyorsunuz özelliklede söylemiştim.....başka yerde tekrardan o boşlukları yaptiracagim..,.yaşadığım olay bu...gerçekten yazık o çektiğim acıya ..bu kadar..isin başı kadar sonu da önemlidir bence...bu kadar..
Ali ERKONASOGLU
Ali ERKONASOGLU
07:45 25 Jul 21
Fine details are skipped while adjusting the hairline, when you cut your hair a little short in the donor area, the back of your head turns into a bald ibis, I had hair transplanted near me, it's not the place I would recommend, you'll be sorry, they need to improve themselves. I will add a photo, you will get upset..
Ferhat Ozkan
Ferhat Ozkan
14:21 09 Mar 21
First of all, I thank Muhammet Hocama to his entire team, the best clinic in Ankara for hair transplantation.
ido koc
ido koc
10:54 05 Feb 21
I have always postponed hair transplantation for years when I came across complaints at hair transplant centers on some sites on the internet. Although I have a sensitive body, I slept from time to time during hair transplantation, I did not feel any pain, neither before nor after. muhammad hoca and his team are really professional. They were all like a family, very dear. I left Tripaesthetic hair transplant center very happy. Even though it has been 11 months since my hair transplant, my hair came out bushy when my friends and people around me told me that I was 10 years younger. I have once again understood that the quality of the Tripaesthetic hair center is indisputable. If you are looking for a professional team, do not regret having a hair transplant in Tripaesthetic hair transplantation center with your eyes closed. Thank you to Muhammad and his team from here.
Arslan Şen
Arslan Şen
06:04 01 Sep 20
Dün 1 eylül saç ekim işlemim gerçekleşti çok iyiydim ve MUHAMMET ÖZGEHAN HOCAMDAN,TUĞÇE HANIMDAN VE BÜTÜN HOCALARIMDAN ALLAH RAZI OLSUN BENİMLE ÇOK İYİ İLGİLENDİLER DOKTAR,HEMŞİRE,BANA YEMEK GETİREN ABLA,SEKRETER ANEZTEZİ SIRASINDA EKİLECEK YERLERİN AÇILMASI SIRASINDA VE EKİM ESNASINDA İNTERNETTEN OKUDUKLARINIZA İNANMAYIN BENCE AĞRISIZ SIZISIZ BİR SÜREÇ İSTİYORSANIZ TABİKI TRİPAESTHETİC ALLAH BÜTÜN HOCALARIMDAN TRİPAESTHETİC EKİBİNDEN RAZI OLSUN🤲🤲 BEN ÇOK MENMUN KALDIM DOĞRU TERCİH TRİPAESHETİC 👍👍👍
Ali Kurt
Ali Kurt
16:04 26 Aug 20
22 şubat 2020 de muhammet hocaya saç ekimi yaptırdım ekim yapan arkadaşlara net bir bilgi veriyorum Benimle birlikte ekime gelen iranlı bir hasta vardı hasta ankara dışından eskişehirden geleceği için önceden kan değerlerini istemişler kan değerleri iyi olduğu için ekim tarihi benim ki ile aynı idi iranlı hasta yan odada ekime alimdi 5 dk sonra ise hastayı kaldırdılar nedenini sordum döner bölgesinin çok zayıf olduğu ekim olsa bile iyi bir sonuç alınamayacağını söylediler.İsteseler ekimi yapip parasini alıp basından sava bilirlerdiBirde ekime karar verdim ekim tarihi aldım kapora gönderiyim dedim ne kaporasi dendi Tuğçe hanımı tanımanızı tavsiye ederim sizi ikna etmek için çabalamıyor bütün sorularınıza net cevap veriyor ne zaman whatsapp dan yazsam 10dk içerisinde cevap veriyor Bir bugün prp ye gittim kaçıncı prp bilmiyorum bana prp niz bitti yada bu kadar prp niz kaldi denilmedi eminim ki bir sonra ki ay gene gideyim neden geldiniz denmez
Tripaesthetic Saç Ekim
Tripaesthetic Saç Ekim
10:30 21 Aug 20
Sayın Şener Kırmızı;Pandemi süresinde sizinle görüştük ve siz pandemi nedeniyle PRP' lerinize gelemediğinizi belirttiniz.Yaptıgınız yorumların hiçbir gerçekliği yoktur.isterseniz yazışmalarımızı yayınlayabilirim.Ödeme ile ilgili kısmı ise tamamen yanlış.Faturanızı PRP'ye gelmediğiniz için alamadınız.Saçınızla ilgili bir sıkıntınız varsa kliniğimize bekliyoruz.Sağlıklı Günler Dileriz.
Şener KIRMIZI
Şener KIRMIZI
06:47 15 Jul 20
Bu şahıslara olan ilk görüşmemde , diğer saç ekim merkezlerine göre fiyatlarınız yarı yarıya yüksek, neden, ne özelliğiniz var diye sordum.. Efendim dediler, biz saç ekimi gerçekleştirdikten sonra, sizi kapıdan çıkartıp göndermiyoruz, peşinizi pırakmıyoruz, saçlarınızın sağlığı ve v.s v.s. v.s... tüm sorumluluğu üstleniyoruz, takip ediyoruz. Yemin ederim bir kere arayıpta öldünmü sen diye sormadılar, corona virüs dolayısıyla falan bende gidemedim, Prp lerin kaldı yapılmadan. Fatura kestiklerini söylemelerine rağmen Faturayı dahi kestiremedim. Parayı farklı bir bayanın hesabına havale ettirmişlerdi. Belkide onu da fatura kesmemek için yaptılar.. Şahsi fikrim, bana göre beş para etmezler. Bunların yaptığı her şeyi fazlasıyla ankara gibi bir yerde neredeyse yarı fiyatına yapan, bir sürü hastahane var.. Pahalı olması kaliteli olacağı düşüncesi ile insan bazen aptallık yapabiliyor...
Erkan Sezer
Erkan Sezer
14:36 21 May 20
Öncelikle Tripaestetic bünyesinde çalışan herkese çok teşekkür ederim. Saç ekimi yaptırdığım gün hepsinin yüzündeki gülümseme beni çok güzel motive etti. Tuğçe hanımla ilk görüşmemiZden kısa bir süre sonra çok doğru bir yerde işlem yaptırdığımı anladım. Muhammet bey ve ekibi gerçekten bu işin ehli. Kesinlikle tavsiye ederim.
ismail Karaoğlu
ismail Karaoğlu
11:50 14 Mar 20
Kesinlikle herkeze tavsiye ederim gönül rahatlığıyla gelebilirsiniz muhammed hoca ve ekibi gerçekten çok başarılı ve yaptığı işin arkasında bu kadar olur demiyorlar memnun kalırsınız
Nurettin Yuksel
Nurettin Yuksel
13:38 13 Feb 20
Çalışanlar mükemmel güler yüzlü samimi. Bir yıldızı lokasyon dan kaybetti eski konumuna çok daha iyi bir yerdi
Abdulkadir Gör
Abdulkadir Gör
03:06 22 Jan 20
Henüz ektireli 2-3 gün oldu. Başlarda ağrısız sızısız olacak dendiğinde inanmamıştım, sonuçta kafada sayısız delik ve iğne. Ancak aradan geçen zamanda herhangi bir şiddetli ağrı hissetmedim. Tek sorun Ekim sonrası uyku, sürekli sırt üstü ve seyahat yastığı ile yatmak. Uykunuzu alamıyorsunuz. Saçlar şimdilik çok güzel görünüyor. Umarım 1 yıl sonra daha iyi olacaktır.
En Kolay
En Kolay
15:06 21 Jan 20
Bugun hocayla gorustum gercekten cok sempatik cok guven verdi bana...ekim yaptirirsam kesinlikle baska yer dusunmem...
James Lowe
James Lowe
23:40 20 Dec 19
The Clinic Tripaesthetic Ankara Sac Ekim Merkezi was very nice. Thanks for Tripaesthetic doctor Dr.Muhammet Ozgehan, were quite professionals.
Dr.Muhammet ÖZGEHAN
Dr.Muhammet ÖZGEHAN
19:59 02 Nov 19
Saç ekiminde yüksek standartlar saç dökülme tedavi merkezi
Voir les autres avis

Get a FREE pre-diagnosis!

On request and without any commitment
100% free consultation.

We analyse your situation, your needs and expectations. And we estimate the budget needed for : Flight + Hotel + Taxi + Operation

At all times, you retain full control of the process.
Total peace of mind.

 

 

Edit / Claim / Report an error ?

‍👩‍⚕ Get a Free Quote Now ➡️